سمعک هوشمند

سمعک های هوشمند از نسل پیشرفته سمعک دیجیتال هستند که در هر شرایط شنیداری قابل تطبیق هستند. یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قابلیت‌های سمعک هوشمند فرق بین صدا و نویز هستش که این قابلیت به راحتی متواند این دو را جدا سازی کند، در شرایط سخت شنیداری به جای 2 کانال از 8 کانال یا بیشتر استفاده می‌شود . یکی دیگر از ویژگی‌های مهم سمعک های هوشمند را میتوان به میکروفن جهت دار دانست که برای رفع صدا‌ها و نویز‌ها و باد مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین قابلیت اتصال وایرلس و ذخیره اطلاعات و اتصال به بلوتوث را هم از امتیازات شایان ذکر این سمعک هاست.

سمعک های مدرن همچون مغز ثانوی برای گوش های شما عمل می کنند.شرکت کردن در فعالیت های اجتماعی کار دشواری خواهد بود اگر شما مبتلا به درجاتی از کم شوایی باشید. برای بسیاری از افراد کم شنوا فکر استفاده از سمعک باعت می شود که  درمان را کنار بگذارند ولی باید بدانند که زندگی بدون سمعک بسیار ملال اور خواهد بود به طوری که کم شنوایی شما از سمعک شما توجه بیشتری را جلب می کند .سمعک های هوشمند تکنولوژی موثر و شناخته شده ای برای درمان افراد با هر میزان از کم شنوایی است .

عملکرد خودکار  سمعک هوشمند  به شما این فرصت را می دهد که صدا های اطراف خود را طبیعی تر بشنوید .سمعک هوشمند اصوات مزاحم و ناخواسته را حذف می کند و اصوات گفتاری را که مهمتر هستند را بیشتر تقویت می کند.در جوامع مدرن که براساس ارتباطات گفتاری و شنوایی پایه گذاری شده اند شما باید بتوانید از حداکثر توانایی های شنوایی خود استفاده کنید .سمعک هوشمند این امکان را به شما می دهد که با تمامی منابع صوتی مانند تلوزیون و تلفن هوشمند ارتباط برقرار کنید.سمعک های هوشمند با هدف بازگرداندن توانایی های شما تا حد شوایی طبیعی است به شکلی مبتکرانه طراحی شده اند و این کار بدون استفاده از سیم ودیگر اتصالات فیزیکی صورت می گیرد .

در سمعک دیجیتال و تکنولوژی های قدیمی تر بسیاری از تنظیمات به صورت دستی  انجام می گیرد اما در سمعک هوشمند کلیه تغییرات وتنظیمات سمعک که به شنوایی بهتر شما منجرب می شود به صورت خود کار انجام می شود و این به ان معناست که  از زمانی که سمعک را بر روی گوش تان قرار می دهید تا زمانی که سمعک استفاده می کنید نیازی به تغییردادن تنظیمات ان نیست .از ویژگی های ممتاز سمعک هوشمند این است که شما می توانید از طریق موبایل خود به سمعک وصل شوید و بلندی صدا و برنامه های ان را سمعک را تغییر دهید وحتی تغییرات تخصصی تر را اعمال کنید مانند عمل کرد میکرفون ها و سمعک تغییرات اعمال شده  و پیشنهادی شما را به خاطر می سپارد و در شرایط مشابه به اجرا می گذارد.

ویژگی سمعک های هوشمند

میکروفن جهت دار

این سیستم برای حذف صدا های مزاحم طراحی شده است، به بهبود درک گفتار در محیط های پر سرو صدا و باد می‌شود.

کاهش نویز دیجیتال

این سیستم سیگنال‌هایی که دارای نویز می‌‍باشد را حذف و منجر به افزایش گفتار می‌شود.

کاهش نویز ناگهانی و ضربه

این ویژگی نویزهای بلند و ناگهانی مثل صدای بلند برخورد دو شئ را حذف می کند و سبب راحتی شنیداری می شود.

اتصال با بلوتوث

اتصال با بلوتوث یک امکات بی‌سیم است که اغلب از طریق یک دستگاه واسطه امکان اتصال به تلفن همراه و دستگاه‌های دیگر را دارای فناوری بلوتوث را دارد.

کاهش نویز باد

ابن کاربرد از اسمش کاملا پیداست که چه کار میکند. این امکان برای افرادی که بیشتر زمان خود را در بیرون و سرگرمی می‌گذارنند دنیای متفاوتی برایشان فراهم میکند. کاهش صدای باد یک فناوری پیشرفته در سمعک های هوشمند می‌باشد.

شنوایی دو گوشی

شنوایی دو گوشیارتباط دو سمعک برای شنوایی طبیعی گفته می‌شود.  این فن آوری از توانایی مغز برای پردازش اطلاعات دریافتی از هر دو گوش تقلید می کند و به افزایش درک گفتار می انجامد. این عمل برای افرادی که در هر دو گوش  کم شنوایی دارند مفید هست که شنوایی شمارا به صورت طبیعی می‌نماید.

ویژگی های یادگیری و تنظیمات دستی

سمعک هوشمند قابلیت یادگیری دارد که این ویژگی این امکان را یه سمعک میدهد که تمایلات یا ترجیحات شما را فرا گیرد. تنظیمات برای  محیط‌های خاص با قرار گرفتن یک بار در آن محیط با تنظیمی که شما کردید از دفعه بعد به طور خود کار با اسکن کردن محیط آن تنظیمات انجام می‌شود.از این رو با گذشت زمان نیاز به تنظیمات دستی به مرور زمان کاهش میابد و سمعک به صورت هوشمند با محیط اطراف ارتباط برقرار میکند. و ایدیولوژست شما می‌تواند در جلسه‌های بعدی که به آن مراجعه می‌کنید از این ذخیره سازی‌های استفاده و تنظیمات سمعک را شخصی سازی کن.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.
طراحی وب