سمعک هوشمند

سمعک های هوشمند از نسل پیشرفته سمعک دیجیتال هستند که در هر شرایط شنیداری قابل تطبیق هستند. یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قابلیت‌های سمعم هوشمند فرق بین صدا و نویز هستش که این قابلیت به راحتی متواند این دو را جدا سازی کند، در شرایط سخت شنیداری به جای 2 کانال از 8 کانال یا بیشتر استفاده می‌شود . یکی دیگه از ویژگی‌های مهم سمعک های هوشمند میتوان به میکروفن جهت دار اشاره کرد برای رفع صدا‌ها و نویز‌ها و باد اشاره کرد. همچنین قابلیت اتصال وایرلس و ذخیره اطلاعات و اتصال به بلوتوث را هم دارد.

ویژگی سمعک های هوشمند

میکروفن جهت دار

این سیستم برای حذف صدا های مزاحم طراحی شده است، به بهبود درک گفتار در محیط های پر سرو صدا و باد می‌شود.

کاهش نویز دیجیتال

این سیستم سیگنال‌هایی که دارای نویز می‌‍باشد را حذف و منجر به افزایش گفتار می‌شود.

کاهش نویز ناگهانی و ضربه

این ویژگی نویزهای بلند و ناگهانی مثل صدای بلند برخورد دو شئ را حذف می کند و سبب راحتی شنیداری می شود.

اتصال با بلوتوث

اتصال با بلوتوث یک امکات بی‌سیم است که اغلب از طریق یک دستگاه واسطه امکان اتصال به تلفن همراه و دستگاه‌های دیگر را دارای فناوری بلوتوث را دارد.

کاهش نویز باد

ابن کاربرد از اسمش کاملا پیداست که چه کار میکند. این امکان برای افرادی که بیشتر زمان خود را در بیرون و سرگرمی می‌گذارنند دنیای متفاوتی برایشان فراهم میکند. کاهش صدای باد یک فناوری پیشرفته در سمعک های هوشمند می‌باشد.

شنوایی دو گوشی

شنوایی دو گوشیارتباط دو سمعک برای شنوایی طبیعی گفته می‌شود.  این فن آوری از توانایی مغز برای پردازش اطلاعات دریافتی از هر دو گوش تقلید می کند و به افزایش درک گفتار می انجامد. این عمل برای افرادی که در هر دو گوش  کم شنوایی دارند مفید هست که شنوایی شمارا به صورت طبیعی می‌نماید.

ویژگی های یادگیری و تنظیمات دستی

سمعک هوشمند قابلیت یادگیری دارد که این ویژگی این امکان را یه سمعک میدهد که تمایلات یا ترجیحات شما را فرا گیرد. تنظیمات برای  محیط‌های خاص با قرار گرفتن یک بار در آن محیط با تنظیمی که شما کردید از دفعه بعد به طور خود کار با اسکن کردن محیط آن تنظیمات انجام می‌شود.از این رو با گذشت زمان نیاز به تنظیمات دستی به مرور زمان کاهش میابد و سمعک به صورت هوشمند با محیط اطراف ارتباط برقرار میکند. و ایدیولوژست شما می‌تواند در جلسه‌های بعدی که به آن مراجعه می‌کنید از این ذخیره سازی‌های استفاده و تنظیمات سمعک را شخصی سازی کن.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.
طراحی وب