افزایش کیفیت زندگی با شنوایی بهتر

خبرنامه ایمیلی

می توانید با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار و محصولات ما بصورت رایگان مطلع شوید.

قیمت سمعک

۱۳۹۷-۰۶-۰۳

عوامل موثر بر قیمت سمعک

سوالی که برای افراد دارای افت شنوایی پیش می آید این است که چرا قیمت سمعک متنوع است؟

قیمت انواع سمعک ها متفاوت است. قیمت سمعک بستگی به تکنولوژی، کیفیت صدا و اندازه  سمعک دارد البته اندازه سمعک خیلی در قیمت سمعک تاثیرگذار نمی باشد و مهمترین عامل قیمت سمعک تکنولوژی و کیفیت صدا سمعک ها می باشد.

تکنولوژی های متفاوت  سمعک ها مانند آنالوگ، قابل برنامه ریزی، نیمه دیجیتال، (دیجیتال تریمری)،۱۰۰% دیجیتال، هوشمند یا هوشمند وایرلس  در قیمت سمعک نقش کلیدی دارد.

هزینه سمعک های دیجیتال هم مبتنی بر امکانات تنظیم سمعک  است. از جمله این تنظیمات میتوان به تعداد کانال و باند سمعک سیستم های noise management  حذف اصوات مزاحم feedback cancelation  جهت حذف سوت سمعک  وdata logging جهت ثبت اطلاعات سمعک (محیط موررد استفاده سمعک میزان کارکرد سمعک ایرادات احتمالی سمعک ) تعداد میکروفون سمعک و امکان جهت یابی صدت ( omni یا دایرکشنال) و امکان پوشش وزوز tinnitus masker یاد کرد.

قیمت سمعک

نقش شکل سمعک در بها سمعک

شکل ظاهری سمعک هم تا اندازه ای بر قیمت سمعک تاثیر دارد برای مثال قیمت سمعک های iic نامرئی که جدیدا وارد بازار شده اند  نسبت به قیمت دیگر سمعک ها بیشتر است.در قیمت سمعک پشت گوشی هم قیمت سمعک RIC که رسیور  آنها داخل گوش قرار گرفته و ظریفتر هستند بالاتر است.

سمعک هایی که تکنولوژی جدیدتری دارند و قابلیت اتصال به کنترل از راه دور و بلوتوث و وسایل ارتباطی دارند کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری دارند.درکلینیک  میلاد اصفهان تخفیف های ویژه ای برای سالمندان و بیمه شدگان بیمه نیروهای  مسلح و برخی  از سازمان  ها در نظر گرفته شده است . در ضمن شما در این مرکزحق انتخاب سمعک های مختلف  از  کمپانی های معتبر دنیا با قیمت های مختلف  و مناسب را دارید.

کدام قیمت سمعک برای شما مناسب است؟

محدوده قیمت انواع سمعک که برای شما مناسب است بستگی به عوامل مختلف دارد از جمله:

  • میزان و نوع کم شنوایی شما
  • محیط های شنیداری که شما از سمعک در آن محیط استفاده می کنید.
  • سلیقه شما از این که سمعک قابل رویت باشد یا خیر.
  • نیاز به یک یا دو سمعک دارید.
  • درآخر شما چقدر می خواهید هزینه کنید.

تکنولوژی سمعک و تاثیر آن بر قیمت سمعک

تکنولوژی های متعددی در سمعک ها به کار می رود. شرکت ها برای رضایت مندی بیماران و همچنین رقابت با همدیگر، سعی بر ان دارند که تکنولوژی های متعددی را وارد سمعک های خود کنند. متناسب با هر تکنولوژی قیمت سمعک نیز تغییر می کند.به عنوان مثال تکنولوژی SoundRecover 2  و Binaural Voice Stream Technology در سمعک های اتیکن باعث قیمت بالاتر خانواده سمعک هایی می شود که دارای این تکنولوژی می باشند. ویا تکنولوژی AutoSense OS در سمعک های شرکت فوناک که بر قیمت سمعک می افزاید.

قیمت سمعک وایرلس و بلوتوث دار

سمعک هایی که از فناوری وایرلس برخودار باشند از قیمت بالاتری هم برخوردارند. امروزه می توان گفت که سمعک های فوق هوشمند وایرلس دار بالاترین قیمت را در بین سمعک ها دارند.

کلینیک سمعک میلاد اصفهان  آماده ارایه بهترین انواع سمعک و خدمات پس از فروش می باشد.

آدرس ما : خیابان آمادگاه – بن بست میلاد – مجتمع میلاد – طبقه سوم

تلفن : ۰۹۱۳۴۲۴۹۰۱۸ – ۰۹۲۰۳۵۲۸۴۰۱

 

رابطه برند سمعک و قیمت سمعک

برند سمعک نیز بر قیمت سمعک تاثیر دارد. در کلینیک سمعک میلاد اصفهان بر روی برند خاصی تاکید نمی شود اما بهترین سمعک ها از بهترین برندها به بیماران عرضه می شود. هر چقدر شرکت سازنده معتبر تر  باشد قیمت سمعک های این برند نیز بالاتر می باشد.

گارانتی سمعک و قیمت سمعک

گارانتی معتبر ازعوامل تعیین کننده قیمت سمعک است. در کلینیک سمعک سایه گارانتی معتبر بین المللی ۲ تا ۵ ساله به همراه سمعک ارایه می شود. این گارانتی هزینه اضافی بر بیمار تحمیل می کند.

قیمت سمعک

انواع سمعک را براساس نحوه قرار گرفتن بر روی گوش می توان به پشت گوشی،داخل گوشی، داخل کانال گوش و نامرئی تقسیم بندی کرد. قیمت هر کدام متناسب با میزان ظاهر شدن بر روی گوش و قدرتی که دارند متغیر است. قیمت سمعک نامرئی امروزه از همه انواع بالاتر است.

همچنین سمعک ها را متناسب با تکنولوژی به سمعک آنالوگ،سمعک  قابل برنامه ریزی،سمعک  دیجیتال و سمعک هوشمند و فوق هوشمند تقسیم بندی می کنند.می توان گفت براساس قیمت نیز سمعک ها متناسب با تکنولوژی هایشان می باشند. سمعک های فوق هوشمند وایرلس بالاترین قیمت و انالوگ کمترین قیمت را دارا می باشند.

تعرفه بیمه سمعک

بعضی از شرکت های بیمه بخشی از هزینه سمعک بیمار را بر عهده می گیرند.متناسب با میزان تعهد بیمه، قیمت سمعک برای بیمار کمتر می شود. کلینیک سمعک سایه طرف قراداد با بسیاری از شرکت های بیمه از جمله بیمه خدمات درمانی کارکنان دولت، بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح ، بیمه اسیا، ایران، البرز و… می باشد.

خدمات پس از فروش برای بیماران بسیار مهم می باشد. برای خرید سمعک بهتر است از کلینیک های تجویز سمعکی استفاده شود که خدمات پس از فروش بهتری ارایه می دهند. کلینیک سمعک میلاد اصفهان  برای راحتی و رضایتمندی بیماران  خدمات پس از فروش با سطح بالا را ارایه می دهد.

مسعود اسدی
سمعک نامرئی
۱۳۹۷-۰۶-۲۴

سمعک نامرئی (CIC Mode) سمعک نامرئی از نسل سمعک های هوشمند دیجیتال می باشد که با نام تجاری CIC شناخته می شوند. این سمعک در خانواده سمعک های داخل ITE گوشی قرار می گیرد. سمعک نامرئی به علت نمایان نبودن برروی گوش مورد برای خیلی از بیماران با نقص شنوایی محبوب هستند. برند های مختلف […]

سمعک بی سیم
۱۳۹۷-۰۶-۱۵

تکنولوژی وایرلس در سمعک با ورود تکنولوژی وایرلس و مزایای آن به صنعت، دنیای سمعک و وسایل کمک شنیداری نیز به بهترین نحو از این تکنولوژی استفاده کرده و نسل جدیدی از سمعک ها به نام سمعک وایرلس ایجاد شد. جهت خرید این نوع از سمعک ها میتوانید از فراسمعک اصفهان مشاوره بگیرید. به نظر […]

۱۳۹۸-۰۴-۱۹

علائم کم شنوایی آیا این علایم را دارید؟ • به نظر می رسد در اکثر مواقع مردم نامفهوم (به اصطلاح تودهنی) صحبت می کنند. • صدا را می شنوید اما مفهوم کلمات را به خوبی درک نمی کنید به خصوص در محیط های شلوغ. • اغلب از طرف مکالمه خود می خواهید جملاتش را تکرار […]

*    

*    

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A