فرا سمعک

کلینیک سمعک میلاد در اصفهان آماده ارایه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک هوشمند و سمعک وایرلس و خدمات پس از فروش می باشد. تمامی مدل سمعک های برندهای مختلف در این کلینیک موجود می باشد. کلیه امور مشاوره و شنوایی سنجی در این کلینیک رایگان می باشد

خبرنامه ایمیلی

می توانید با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار و محصولات ما بصورت رایگان مطلع شوید.

صفحه نخست » آخرین اخبار » سمعک ضد آب Water proof hearing-aid

سمعک ضد آب Water proof hearing-aid

۱۳۹۷-۰۶-۱۳
سمعک ضد آب

سمعک ضد آب  Water proof hearing-aid

تکنولوژی مقاوم به آب و رطوبت در سمعک به طور گسترده مورد توجه  افراد با کم شنوایی و کاربران سمعک قرار گرفته است. بدون تردید در کلیه سمعک ها از دیجیتال تا سمعک های فوق هوشمند وایرلس می توان از این تکنولوری استفاده کرد . برندهای مختلف با تکنولوژی های متفاوت سعی در مقاوم سازی و نفوذ ناپذ یری سمعک خود در مقابل آب را دارند. اجزاء الکتریکی درون سمعک بسیار به آب آسیب پذیر می باشند. و در صورت تماس با اب، ممکن است خراب بشوند. امروزه برندهای مختلف توانسته اند سمعک های ضدآب با ویژگی های متفاوتی را به بازار عرضه کنند. محیط های مرطوب و گوش های دارای عفونت مکرر از جمله موارد منع استفاده از سمعک بوده اند که با تکنولوژی ضدآب تا حدود زیادی این مشکل حل شده است. تکنولوژی ضدآب می تواند در انواع مدل های سمعک از پشت گوشی تا داخل گوشی به کار رود. تکنولوژی ضدآب باعث مقاوم شدن سمعک به رطوبت می شود و باعث محافظت از سمعک کاربر می شود. قیمت سمعک ضد آب متناسب با برند و نوع سمعک متفاوت است. استفاده ازپوشش نانو سمعک را نفوذ ناپذیر می سازد. فناوری نانو امروزه در بسیاری از صنعت ها وارد شده است و طبیعی است که به کمک صنعت سمعک نیز بیاید. این پوشش مانع از نفوذ آب و جرم گوش و ترشحات گوش به سمعک می شود. پوشش نانو به دو صورتordinary و integrity وجود دارد. در نوع اول پوشش نانو فقط خارج سمعک را می پوشاند و در نوع دوم کلیه قسمت ها توسط فناوری پوشش داده می شود.

از راه های جدید تر استفاده از فناوری نانو، پوشش کامل سمعک می باشد. در این روش تمامی اجزاء سمعک از جمله رسیور، میکروفون و چیپ در برابر اب و تغییرات دمایی مقاوم هستند. لایه پلی مری از نانو به ضخامت ۵۰ تا۴۰ نانومتر مورد استفاده قرار می گیرد.

معیارهای استاندارد ضد آب

بعضی از برندها مانند فوناک و اتیکن با دارا بودن تکنولوژیIP69 و IP66 اقدام به مقاوم سازی سمعک های خود در برابر آب و گرد و غبار نموده اند. در مورد تکنولوژی IP باید توجه داشت که دارای دو معیار مقاومت نسبت به آب و مقاومت نسبت به گرد و غبار می باشد. معیار اول که عددی بین ۰ تا ۶ است سطح حفاظت از جسم در برابر گرد و غبار را نشان می دهد. عدد دوم که بین ۰ تا ۸ می باشد سطح حفاظت در برابر آب را نشان می دهد.

سمعک های ضد آب جه کاربردی دارند

رطوبت بالا منجربه خرابی  اجزاء الکتریکی می شوند . برای حفاظت از سمعک باید پوشش ضدآب مانع ورود آب به سمعک شود . در محیط هایی از جمله موارد زیر سمعک ضدآب کاربرد بسیاری دارد.

شنا و استخر: استفاده از سمعک در محیط استخر ممکن است باعث از کار افتادن سمعک شود. امروزه برخی از برندها ادعا می کنند که سمعک های ضد آب آن ها تا عمق چهار متری نیز در برابر آب مقاوم باشند.

ترشح مداوم گوش : گاهی عفونت ها باعث می شود تا مایع عفونت در درون کانال گوش به صورت مداوم وجود داشته باشد. در صورت استفاده از سمعک عادی، ممکن است به علت نفوذ ترشح، سمعک از کار بیفتد و به اصطلاح بسوزد.

محیط های کاری مرطوب : بعضی از افراد مجبورند در محیط هایی کار کنند که رطوبت زیاد دارد. استفاده از سمعک ضد آب در چنین مواردی بسیار مفید می باشد.

محیط بارانی: یکی از مشکلات افراد با نقص شنوایی و کاربر سمعک محدودیت در استفاده از سمعک در روز بارانی می باشد. در چنین محیطی می توان از سمعک ضد آب استفاده کرد.

کارایی سمعک ضد آب برای افراد زیر بیش تر است:

کودکان که ممکن است نتوانند از سمعک خود در برابر اب محافظت کنند.

کاربران سالمند

افرادی که ترشح گوش مداوم دارند

افرادی که از جرم گوش زیاد شکایت دارند

افرادی که عفونت شدید گوش دارند

کلینیک سمعک میلاد در اصفهان اماده ارائه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک هوشمند و سمعک وایرلس و خدمات پس از فروش می باشد. تمامی مدل سمعک های برندهای مختلف در این کلینیک موجود می باشد.

فهرستی از مزایای سمعک های Waterproof به شرح زیر می باشد.

ضد آب بودن که استفاده در محیط های مختلف شنیداری را امکان بذیر می سازد.

پوشش نانو که استفاده از سمعک در محیط های مختلف و مرطوب فراهم می کند.

توانایی ارتباط با موبایل هوشمند از طریق اپلیکیشن.

کنترل فید بک شناسایی و کنترل فیدبک در سمعک.Reduction of Feedback

حذف نویز و کمک به بهبود کیفیت و وضوح گفتار.

پردازش دو گوشی  که کمک به شنوایی دو گوشی و بهتر شنیدن اصوات می کند.

سمعک ضد آب

سمعک ضد آب در یک نگاه

بسیاری از افراد مبتلا به کم شنوایی احساس می کنند که در مورد کارهایی که می توانند انجام دهند، محدود می شوند. دستگاه های کمک شنیداری نیاز به مراقبت ویژه دارند . به عنوان مثال، سمعک ها باید از آب دور نگه داشته شوند، زیرا می تواند به دستگاه ها آسیب برساند. با این حال، این دیگر مشکل جدیدی برای سمعک ضد آب نخواهد بود. این دستگاه های مدرن هستند که به آب و گرد و غبار مقاوم هستند. شما می توانید شنا کنید، در باران راه بروید و با آرامش خاطر در زیر آب دوش بگیرید و اطمینان داشته باشید که سمعک ضد آب دچار کوچکترین اختلالی نخواهد شد .

 

 

 

 

 

 

webyar
سمعک نامرئی
۱۳۹۷-۰۶-۲۴

سمعک نامرئی (CIC Mode) سمعک نامرئی از نسل سمعک های هوشمند دیجیتال می باشد که با نام تجاری CIC شناخته می شوند. این سمعک در خانواده سمعک های داخل ITE گوشی قرار می گیرد. سمعک نامرئی به علت نمایان نبودن برروی گوش مورد برای خیلی از بیماران با نقص شنوایی محبوب هستند. برند های مختلف […]

سمعک بی سیم
۱۳۹۷-۰۶-۱۵

تکنولوژی وایرلس در سمعک با ورود تکنولوژی وایرلس و مزایای آن به صنعت، دنیای سمعک و وسایل کمک شنیداری نیز به بهترین نحو از این تکنولوژی استفاده کرده و نسل جدیدی از سمعک ها به نام سمعک وایرلس ایجاد شد. جهت خرید این نوع از سمعک ها میتوانید از فراسمعک اصفهان مشاوره بگیرید. به نظر […]

علائم کم شنوایی
۱۳۹۷-۰۶-۱۴

علائم کم شنوایی آیا این علایم را دارید؟ • به نظر می رسد در اکثر مواقع مردم نامفهوم (به اصطلاح تودهنی) صحبت می کنند. • صدا را می شنوید اما مفهوم کلمات را به خوبی درک نمی کنید به خصوص در محیط های شلوغ. • اغلب از طرف مکالمه خود می خواهید جملاتش را تکرار […]

*    

*    

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال